50 українських народних депутатів направили подання до Конституційного суду щодо відповідності Конституції закону про амністію учасників протестів на Майдані в 2013-2014 роках.

До складу вищезгаданих нардепів увійшла уся фракція «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ). Про це повідомляє пресслужба Конституційного суду.

«2 червня 2020 року до Конституційного суду України надійшло конституційне подання 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України» від 21 лютого 2014 року», — йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Турборежиму більше не буде — «слуга»

Депутати просять визнати оспорюваний закон таким, що не відповідає Конституції України.

 
Фракція кума Путіна оскаржила в КСУ закон про амністію майданівців

До участі в конституційному провадженні просять залучити трьох нардепів від ОПЗЖ Василя Німченка, Олександра Качного і Григорія Мамку.

Це подання підписаливсі нардепи з фракції ОПЗЖ. Його також підписали нардепи Антон Поляков і Анна Скороход, яких було виключено з фракції «Слуга народу», та депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський.